Przygotowania do targów

zaproszenie

Targi tuż tuż. Przygotowania idą pełną parą. Przeróżne kolory, przepiękne desenie tkanin i zupełnie nowe wzory poduszek ogrodowych i dekoracyjnych dla każdego domu. Będzie luksusowo, trochę romantycznie, trochę klasycznie, ale też nowocześnie. Określając wszystko jednym zdaniem – dla każdego coś miłego :)

A na wzorcowni, w naszej firmie wrzawa! Stosy poduszek, tkanin, próbników pomieszane z centymetrami, nożyczkami, etykietami i pianką. Taki mały, aczkolwiek bardzo twórczy bałagan :)

Przygotowania do targówPrzygotowania do targówPrzygotowania do targówPrzygotowania do targówPrzygotowania do targówPrzygotowania do targówPrzygotowania do targówPrzygotowania do targówPrzygotowania do targówPrzygotowania do targów

Spokojnie ;) Za chwilę wszystko wróci do ładu. Ostatecznie, zostanie posegregowane, opisane i spakowane do wielkiego samochodu, który z piskiem opon wyruszy aż do… Kolonii. 

A dlaczego aż tak daleko? Bo właśnie w Kolonii, w Niemczech odbywają się Międzynarodowe Targi Spoga+Gafa - wiodąca na świecie impreza wystawiennicza dla całego sektora ogrodniczego. To doskonała okazja do zaprezentowania naszej najnowszej kolekcji na 2015 rok. To też okazja do spotkania z naszymi partnerami handlowymi Ploss i Acamp (linki do stron) i klientami, których grono, mamy nadzieję wkrótce znacznie się powiększy.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko dnia 31.08-02.09 HALA 3.2 G041/E30/F31

zaproszenie 2014 duze