z YEGO Design postaw na trendy mody jakość i doświadczenie

YEGO Design oferuje produkty w nowoczesnej kolorystyce i formie sygnowane przez najlepszych projektantów z Włoch,Hiszpanii,Austrii,Niemiec i Danii.

YEGO Design doradza w sposobie wykorzystania oferowanych produktów do dekoracji mieszkań, domów i ogrodów.

Ponad 20 letnie doświadczenie właścicieli w branży ogrodowej oraz odpowiednio wyposażone zaplecze produkcyjne i wykwalifikowana kadra pracownicza sprawia że YEGO Design z powodzeniem współpracuje z wieloma dostawcami i odbiorcami w całej Europie realizując zamówienia masowe jak i indywidualne. Firma położna w Turku ma doskonałą lokalizację w pobliżu najważniejszych węzłów komunikacyjnych w centralnej Polsce, autostrady A1. Lokalizacja w połączeniu z prężnie działającym działem logistyki, czyni YEGO Design efektywnym i terminowym dostawcą.

 

Projekt

Wykwalifikowany zespół ludzi troszczy się o odpowiedni standard wyrobów oraz urozmaicenie oferty asortymentowej, zgodnie z najnowszymi tendencjami modowymi dotyczącymi wyposażenia domów i ogrodów. Wprowadzane corocznie nowe kolekcje są dla nas powodem do dumy, dla konkurencji niedoścignionym wzorem do naśladowania – a dla Państwa satysfakcjonującym spełnieniem indywidualnych potrzeb.
 

Produkcja

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem o stabilnej pozycji na rynku. Produkujemy dla największych sieci sklepowych w Polsce i Europie, współpracując z najlepszymi projektantami z Włoch, Niemiec i Hiszpanii. Surowce do naszych produktów zawsze są ekologiczne, dzięki czemu możemy potwierdzić ich bezpieczeństwo dla zdrowia człowieka oraz środowiska naturalnego.
 

Sprzedaż

Szybkość świadczonych usług możliwa jest dzięki współpracy z najlepszymi firmami transportowymi.Zapewniamy dostawę do klienta na terenie całego kraju oraz krajów sąsiednich w najkrótszym możliwym terminie.